Оновлення. White Label [1.28]

Оплати за корпоративним рахунком доступні у новій версії додатку. Вашим пасажирам при виборі типу оплати достатньо вказати відповідний тип оплати та оплата за поїздку спишеться з рахунку корпоративного клієнта. Для реалізації цього процесу необхідно оновити програму Таксі Навігатор до версії [31.3.0] та відповідно налаштувати корпоративний рахунок. Перехід по містах у додатку став менш витратним, тому що не буде зніматись додаткова смс під час авторизації у новому місті.

Додано:

  • Можливість використання корпоративного рахунку під час оплати подорожі.
    • Новий тип оплати та логотип для корпоративного рахунку. Назва корпоративного рахунку прописується в програмі Таксі Навігатор у картці загального рахунку у полі “Назва для додатка”

    • Новий тип оплати у відповідних довідниках. Довідники відкриваються із вибору оплати на екрані оформлення замовлення та з профілю клієнта.

    • При пошуку машини, її знаходженні та на екрані історії поїздок, замовлення, оплачені за корпоративним рахунком, відзначаються відповідною іконкою.

  • Авторизація під час зміни міста без підтвердження коду в смс. Коли пасажир змінює місто, у Таксі Навігаторі нового міста автоматично створюється картка постійного клієнта з номером телефону та ім’ям даного пасажира. Перехід по містах без повторної реєстрації можливий при оновленні всіх копій програми Таксі Навігатор по всіх містах до останньої версії [31.3.0]