Оновлення. Таксі Навігатор [31.3.0]

Розширено роботу з корпоративними клієнтами. У додатку White Label пасажир у типі оплати може вибрати корпоративний рахунок та відповідно здійснити поїздку коштом компанії. Для цього в програмі Таксі Навігатор потрібно поставити дозволи на використання загального рахунку в додатку. Також за вашими відгуками щодо комбінованого розподілу замовлень додана можливість вказати по яких серверах працює чи не працює цей розподіл. Цю доробку рекомендуємо використовувати під час роботи з внутрішніми серверами.

Додано:

 • Застосування налаштувань у програмі Таксі Навігатор без перезапуску програми. При редагуванні налаштувань на вкладках “Тарифікація гнучка”, “Тариф за замовчуванням”, “Спільна” – при збереженні змін, налаштування застосовуються на всіх диспетчерських копіях програми без перезапуску. Користувачеві буде виведено повідомлення: “Налаштування будуть застосовані без перезапуску програми Таксі Навігатор. Застосувати налаштування?”. При натисканні на кнопку “Так” на всі запущені програми Таксі Навігатор, застосовуються нові налаштування щодо зміни тарифів. Якщо натиснути кнопку “Ні”, залишаться старі налаштування.
 • Можливість вказати сервери, для яких не буде працювати комбінований розподіл.
  Налаштування / Розподіл замовлень / Пошук в ефірі та СОЗ Актуально використовувати для внутрішніх серверів.
 • Округлення до 5 в налаштуваннях валюти
  Налаштування / Різне / Налаштування валюти
  Зверніть увагу, що при зміні додаткової вартості онлайн замовлення, налаштування округлення не застосовуються.
 • Зображення додаткових послуг на вкладках замовлення (“Гарячі”, Попередні, Виконані) Системні типи послуг показуються іконками, для налаштування додаткової послуги потрібно прописати назву і вибрати колір.
 • Колонка “Ідентифікатор програми” на вкладках замовлення “Гарячі”, Попередні, Виконувані (за замовчуванням вимкнено). Інформація в колонці дублюється зі звітів на замовлення.
 • Поле e-mail у картку водія.

 • Можливість використовувати корпоративний рахунок у додатку White Label
  • У картці постійних клієнтів розширено форму налаштування Загального рахунку. Якщо Ви бажаєте, щоб Ваші пасажири могли здійснити поїздку, використовуючи цей рахунок, заповніть поле Назва для додатка та поставте відповідну галочку. Цю назву пасажири бачитимуть при виборі типу оплати.
  • У картці постійного клієнта (пасажира) можна вказати чи дозволяєте ви використовувати загальний рахунок у додатку. Якщо, вибравши загальний рахунок, не вказано параметр “використовувати рахунок у додатку”, то пасажир може здійснити поїздку за загальним рахунком тільки оформивши замовлення через диспетчера.
 • Зміна статусу водія на “Вільний” після закриття замовлення як “відмова пасажира” (за умови, що замовлення отримано за GPS/сектором)